Taśma LED RGB 300SMD 5050 wielokolorowa 14W/m 12V 5m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Producent | Furnika |
| Rodzaj taśmy LED | Wielokolorowa (Multi Color) |
| Długość taśmy LED | 500 cm |
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Typ diod LED | SMD 5050 |
| Ilość diod LED / 1m | 60 |
| Moc źródła światła / 1m | 14,4W |
| Moc źródła światła / 5m | 72W |
| Współpraca ze ściemniaczem | Sterownik do RGB |
| Sekcja cięcia | 5 cm |
| Szerokość taśmy | 8 mm |
| Czas zapłonu | <0,5 s |
| Barwa światła | RGB |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochrony | III |
