Sterownik radiowy do taśmy, modułu LED RGB 12V RF103
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Producent | Furnika |
| Typ włącznika | Bezdotykowy |
| Metoda detekcji | Dotyk palcem |
| Napięcie | 12V |
| Maksymalne obciążenie prądowe | 72W |
| Klasa ochrony | III |
| Zasięg pilota | do 20m |
| Typ złącza | MiniLED |
| Deklaracje | CE |
Opis
Sterownik LED RGB RF103 to urządzenie które pozwala na wybór interesującego nas koloru z bogatej palety barw. Urządzenie steruje taśmą LED RGB za pomocą sygnału radiowego.
Ponadto posiada wiele funkcji takich jak:
- rozjaśnianie / ściemnianie
- możliwość wyboru przejść dynamicznych
- możliwość regulacji prędkości przejść dynamicznych
