Lampa elastyczna USB do laptopa LILI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa USB LED LILI, jest bardzo wygodną w użyciu lampką diodową którą łatwo zastosować do oświetlenia klawiatury notebooka czy komputera stacjonarnego. Świetnie oświetla dokumenty podczas nocnej pracy lub w miejscach gdzie ilość światła ją uniemożliwia. Lekka lampa z elastycznym (giętkim) wysięgnikiem ułatwia łatwe ustawienie pod wybranym kontem, jak również transport w torbie razem z laptopem. Lampka sprawdzi się również jako lampa nocna, a zastosowany dotykowy wyłącznik na głowicy wyróżnia ją od innych dostępnych na Polskim rynku. Dzięki klasie energetycznej A+++ czyli bardzo małym poborze prądu lampkę można zasilić również z powerbanku używając w miejscach bez dostępu do zasilania USB. Lampkę USB LED LILI możemy podłączyć do dowolnego portu USB 2.0 lub 3.0. Ważnym wyróżnikiem lampy na tle konkurencyjnych rozwiązań jest również możliwość ściemniania czyli regulacji natężenia światła. Lampa występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.
Dane techniczne
| Kolor obudowy | biały lub czarny |
| Zasilanie | USB 5V DC |
| Barwa światła | biała zimna |
| Moc | 0,8W |
| Strumień świetlny [lm] | 30 lm |
| Źródło światła | LED |
| Klasa ochronności | IP20 |
| Wbudowany wyłącznik | tak |
| Regulacja kierunku świecenia | tak |
| Długość lampy | 45 cm |
