Lampki do lustra, toaletki zestaw 10 sztuk | Bulb Mirror
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Zasilanie | 12V |
| Barwa światła | Biała neutralna (4000K) lub biała zimna (6000K) |
| Moc | 10 x 0,5W |
| Źródło światła | LED |
| Klasa ochronności | IP20 |
| Wbudowany wyłącznik | przy zasilaczu |
| Wykończenie klosza | biały |
| Przewód | 1m |
| Skład zestawu | 10x Lampka BULB, 1x zasilacz 6W |
| Zastosowanie | do toaletki, lustra, szafki |
Opis
Komplet 10 sztuk lampek LED do toaletki z zasilaczem
LED BULB MIRROR charakteryzuje się prostym wyglądem żarówki, jednak to nowoczesne rozwiązanie do stworzenia bardzo praktycznej instalacji oświetlenia, przy którym można wykonać makijaż lub przeprowadzić poranną toaletę.
Przed montażem należy przygotować otwory 30mm. Lampka posiada 1m kabel zakończony wtyczką miniLED którą należy wpiąć do rozdzielacza przy zasilaczu 12V DC.
Przy zasilaczu znajduje się wyłącznik nożny.
Zestaw Bulb Mirror 12V – FAQ Techniczne
Lampki są przeznaczone do montażu wpuszczanego w płytę meblową. Wymagany otwór montażowy to precyzyjne fi 30mm. Dzięki temu oprawa idealnie licuje się z powierzchnią toaletki lub szafki.
Tak, otrzymujesz kompletny system Plug & Play. W skład zestawu wchodzi dedykowany zasilacz 6W o napięciu 12V. Wyłącznik oświetlenia znajduje się bezpośrednio przy zasilaczu, co ułatwia sterowanie całym systemem 10 lampek.
Zależnie od wersji, oferujemy barwę neutralną (4000K) lub zimną (6000K). Barwa neutralna jest najbardziej zbliżona do światła dziennego i jest zalecana do toaletek, gdyż realnie oddaje kolory podczas robienia makijażu.
Cały komplet 10 lampek pobiera jedynie 5W (10 x 0,5W). Zastosowanie nowoczesnych diod LED sprawia, że oświetlenie jest bardzo energooszczędne, przy jednoczesnym zachowaniu mocnego, punktowego strumienia światła.
