Włącznik dotykowy LED z funkcją ściemniania czarny Switch Mini 12V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Producent | Furnika |
| Typ włącznika | Dotykowy |
| Metoda detekcji | Dotyk palcem |
| Funkcja ściemniania | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Napięcie | 12V DC |
| Maksymalne obciążenie prądowe | 2A |
| Maksymalna moc wyjściowa | 24W |
| Klasa ochrony | III |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Otwór montażowy | 13-15 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Szerokość | 17 mm |
| Głębokość | 15 mm |
| Długość przewodu | 150 mm |
| Typ złącza | MiniLED |
| Deklaracje | CE |
Opis
Włącznik dotykowy do LED Touch Switch Mini w kolorze czarnym pasuje do nowoczesnych mebli, loftowych zabudów i wnętrz, w których detal ma być wyrazisty. Pozwala szybko uruchomić oświetlenie i wygodnie sterować jego jasnością. Czarny front dobrze prezentuje się na ciemnych płytach, drewnie i kontrastowych powierzchniach.
- Mocniejszy akcent wizualny: czarne wykończenie podkreśla nowoczesny styl
- Wygodna obsługa bez pilota: dotykowe sterowanie światłem
- Jedno rozwiązanie do różnych sytuacji: włączanie i płynne ściemnianie
- Lepsze dopasowanie do zabudowy: mały element, duża funkcjonalność
Wyrazisty wybór do ciemniejszych aranżacji
Czarny wariant nie znika na tle mebla tak jak biały czy szary. Zamiast tego buduje bardziej zdecydowany efekt i dobrze wygląda w kuchniach z ciemnymi frontami, przy meblach w dekorze drewna, antracycie oraz w zabudowach inspirowanych stylem loftowym.
Funkcja, która upraszcza codzienne korzystanie
Touch Switch Mini pomaga wygodnie korzystać z oświetlenia podszafkowego, wnętrza witryny czy półek. Nie trzeba szukać oddzielnego sterownika. Krótkie dotknięcie wystarcza do uruchomienia światła, a dłuższe przytrzymanie pozwala dopasować jego poziom do tego, czy gotujesz, pracujesz czy chcesz stworzyć spokojniejsze tło.
Do jakich zastosowań?
Czarny włącznik dotykowy do mebli LED dobrze pasuje do kuchni z ciemnym blatem, nowoczesnych regałów, witryn, biur domowych oraz zabudów, w których czarne dodatki są częścią całej koncepcji wnętrza.
Parametry montażowe
- Zasilanie: 12V
- Maksymalne obciążenie: 24W
- Kompatybilność: taśmy i oprawy LED 12V
- Montaż: otwór 13–15 mm w płycie meblowej
- Kształt elementu frontowego: kwadratowy
Uzupełnij zestaw
Do poprawnego działania potrzebujesz odpowiedniego zasilania. Sprawdź także kategorię zasilacze 12V, aby dobrać właściwy model do swojej instalacji LED.
FAQ – najczęstsze pytania
Czy czarny włącznik będzie widoczny na meblu?
Tak, zwykle jest wyraźnym elementem i może pełnić funkcję estetycznego akcentu.
Czy będzie widać ślady palców na powierzchni?
Przy intensywnym użytkowaniu mogą pojawić się lekkie ślady, dlatego warto przetrzeć go co jakiś czas.
Czy można podłączyć więcej niż jedną taśmę LED?
Tak, o ile ich łączna moc nie przekracza 24W. Pomocne do podłączenia więcej odcinków taśmy LED, będzie rozdzielacz który możesz wpiąć do wyłącznika.
