Taśma LED Neon Flex 5x13 mm elastyczny profil 10W/m IP44 5m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Producent | Furnika |
| Długość profilu NEON | 500 cm |
| Barwa światła | Ciepła 3000K, Neutralna 4000K |
| Wymiar w przekroju | 5x13 mm |
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Typ diod LED | SMD 2835 |
| Moc źródła światła / 1m | 9,6W |
| Moc źródła światła / 5m | 48W |
| Strumień świetlny / 1m | Ciepła 226 lm, Neutralna 242 lm, Zimna 200 lm |
| Sekcja cięcia | 2,5 cm |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 81 Ra |
| Kąt strumienia światła | 120 stopni |
| Temperatura pracy | max 60° |
| Materiał wykonania | Silikonowa obudowa |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochrony | III |
| Klasa energetyczna | G |
Opis
Elastyczny profil LED NEON Flex to najnowsza technologia pozwalająca na tworzenie skomplikowanych kształtów świetlnych.
- Charakteryzuje się wysoką elastycznością
- Idealny do tworzenia napisów i wzorów
- Jednolity strumień światła
- Dostępny w 2 barwach
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów
Dla stolarzy, producentów mebli, projektantów, tworzenie reklam, również do samodzielnego montażu.
Rolka 5m, możliwość przycięcia co 2,5cm, 9,6W/m.
Taśma Neon Flex wymaga zastosowania zasilacza 12V DC.
