Taśma LED na metry 10W/m 120SMD 2835 ściemnialna 12V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Producent | Furnika |
| Rodzaj taśmy LED | Jednokolorowa (Single Color) |
| Długość taśmy LED | do 5m |
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Typ diod LED | SMD 2835 |
| Ilość diod LED / 1m | 120 |
| Moc źródła światła / 1m | 9,6W |
| Strumień świetlny / 1m | Ciepła 1104 lm, Neutralna 1180 lm, Zimna 1154 lm |
| Współpraca ze ściemniaczem | tylko ze ściemniaczami PWM |
| Sekcja cięcia | 2,5cm |
| Szerokość taśmy | 8 mm |
| Czas zapłonu | <0,5 s |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 82 Ra |
| Kąt strumienia światła | 120° |
| Barwa światła | Ciepła 3000K, Neutralna 4000K, Zimna 6000K |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochrony | III |
| Klasa energetyczna | E |
