Taśma LED IP44 300SMD 2835 neutralna 5W/m 12V 5m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Producent | Furnika |
| Rodzaj taśmy LED | Jednokolorowa (Single Color) |
| Długość taśmy LED | 500 cm |
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Typ diod LED | SMD 2835 |
| Ilość diod LED / 1m | 60 |
| Moc źródła światła / 1m | 4,8W |
| Moc źródła światła / 5m | 24W |
| Strumień świetlny / 1m | 400 lm |
| Współpraca ze ściemniaczem | tylko ze ściemniaczami PWM |
| Sekcja cięcia | 5 cm |
| Szerokość taśmy | 8 mm |
| Czas zapłonu | <0,5 s |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 86 Ra |
| Kąt strumienia światła | 120° |
| Barwa światła | Neutralna 4300K |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochrony | III |
| Klasa energetyczna | G |
