Lampa nocna z gniazdem USB-C do zagłówka łóżka SILKA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Producent | Furnika |
| Materiał | Tworzywo i guma silikonowa |
| Kolor | Czarny |
| Napięcie | 230 V |
| Rodzaj zasilania | Zasilacz zewnętrzny w zestawie z lampą |
| Źródło światła | Moduł LED |
| Możliwość wymiany źródła światła | Nie |
| Barwa światła | Biały neutralny |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Moc źródła światła | 1,2 W |
| Całkowity strumień świetlny | 110 lm |
| Wbudowany włącznik | Umieszczony na szczycie lampy |
| Regulacja kierunku świecenia | Tak |
| Gniazdo USB | USB-C | 5V DC | 2A |
| Wysokość | 18 mm |
| Szerokość | 35 mm |
| Długość | 374 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Długość przewodu | 200 cm |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
