Taśma LED Profesjonalna moc 28W 3014 300SMD 12V IP20 (5m)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Producent | Furnika |
| Rodzaj taśmy LED | Jednokolorowa (Single Color) |
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Typ diod LED | SMD 2835 |
| Ilość diod LED / 1m | 60 |
| Moc źródła światła / 1m | 5,6W |
| Moc źródła światła / 5m | 28W |
| Współpraca ze ściemniaczem | tylko ze ściemniaczami PWM |
| Sekcja cięcia | 5 cm |
| Szerokość taśmy | 8 mm |
| Czas zapłonu | <0,5 s |
| Kąt strumienia światła | 120° |
| Barwa światła | Biała ciepła, zimna lub neutralna |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | F |
Opis
Taśma 300 LED SMD 3014 służy do oświetlenia przestrzeni użytkowych, jest to metoda na oświetlenie i dekorowanie pomieszczeń oraz mebli. Dodatkową cechą tej taśmy jest możliwość podłączenia do ściemniacza obsługującego technologię LED i regulowanie natężenia światła. Montaż taśmy odbywa się dzięki taśmie dwustronnej 3M
Stopień odporności na penetracje wody wynosi IP20.
Taśma LED wymaga zastosowania zasilacza DC, sprawdź poniżej nasze propozycję.
