Lampa kuchenna LED pod szafkę, zestaw 4 szt, biała, LENA-2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa kuchenna nadblatowa LENA 2 z wyłącznikiem i wbudowanym portem USB. Ponadczasowe wzornictwo oraz neutralna barwa światła sprawią że oprawa znajdzie zastosowanie w każdej kuchni i pozwoli na użytkowanie wiele lat.
Port USB umożliwi ładowanie telefonu lub tabletu podczas codziennych czynności wykonywanych w kuchni.
W zestawie otrzymasz zasilacz o mocy 15W, pozwoli on zasilić lampy oraz swobodne korzystać z portu USB.
Jeżeli potrzebujesz zestawu z większą ilością lamp, skontaktuj się z naszym działem obsługi w celu indywidualnej wyceny i doboru komponentów.
Lampa LENA 2 z USB – FAQ
Wbudowany port USB w jednej z opraw pozwala na wygodne ładowanie telefonu lub tabletu bezpośrednio przy blacie kuchennym. To idealne rozwiązanie, gdy korzystasz z przepisów online podczas gotowania.
Zestaw posiada wbudowany wyłącznik dotykowy umieszczony na lampie głównej. Jednym dotknięciem włączasz lub wyłączasz wszystkie 4 oprawy jednocześnie.
Tak, w zestawie otrzymujesz zasilacz o mocy 15W. Jest on dobrany tak, aby bez problemu zasilić wszystkie 4 lampy LED (8W łącznie) i jednocześnie zapewnić zapas mocy do ładowania urządzeń przez USB.
Lampy świecą barwą neutralną (4000K), która jest najbardziej komfortowa do pracy w kuchni. Każda oprawa posiada 2 metry przewodu, co ułatwia montaż nawet w bardzo szerokiej zabudowie meblowej.
Dane techniczne
| Kolor obudowy | Biały |
| Zasilanie | 12V |
| Barwa światła | neutralna |
| Moc | 4x 2W |
| Strumień świetlny [lm] | 4x 145 |
| Źródło światła | LED |
| Źródło światła w komplecie | TAK |
| Klasa ochronności | IP20 |
| Wbudowany wyłącznik | tak |
| Materiał użyty do wykonania | tworzywo |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Przewód | 2m |
| Gniazdo USB | tak |
| Wymiary | 160x79x50 |
| Skład zestawu | 4x Lampa LENA 2 + zasilacz 15W |
| Wyłącznik | tak - dotykowy na lampie |
