Czarne lampki podszafkowe z wyłącznikiem na ruch 4000K JUNO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor obudowy | CZARNY |
| Zasilanie | 12V |
| Barwa światła | neutralna |
| Moc | 2W |
| Strumień świetlny [lm] | 170 |
| Źródło światła | LED |
| Źródło światła w komplecie | TAK |
| Klasa ochronności | IP20 |
| Wbudowany wyłącznik | tak / movement |
| Przewód | 2m |
| Wymiary | 123x118x25 |
Opis
Oświetlenie kuchenne JUNO w kolorze czarnym.
Prosty i nowoczesny wygląd, niezawodność w działaniu - to kilka z głównych cech naszej lampy podszafkowej.
Zintegrowany wyłącznik na ruch ręką, pozwoli na proste włączanie i wyłączanie oświetlenia w całym zestawie.
Oprawa emituje mocne i przyjemne światło o dziennej barwie 4000K.
Kupując zestaw otrzymasz zasilacz w komplecie!
