Pasek LED niebieski 20cm z kablem 2m w silikonie 12V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Producent | Furnika |
| Rodzaj taśmy LED | Jednokolorowa (Single Color) |
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Typ diod LED | SMD 2835 |
| Ilość diod LED / 1m | 60 |
| Moc źródła światła / 1m | 20cm = 0,48W |
| Współpraca ze ściemniaczem | tylko ze ściemniaczami PWM |
| Sekcja cięcia | 10cm |
| Szerokość taśmy | 8 mm |
| Czas zapłonu | <0,5 s |
| Kąt strumienia światła | 120° |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Klasa energetyczna | E |
Opis
Niebieska taśma LED w silikonie (wodoodporna) z kablem 2m zakończony wtyczką miniLED
Dostępne długości: 20 cm
Pasek posiada podklejoną taśmę przylepną którą w prosty sposób przymocujesz do profilu lub powierzchni płaskiej.
Dodatkową cechą tej taśmy jest możliwość podłączenia do ściemniacza obsługującego technologię LED i regulowanie natężenia światła.
Diody LED użyte do produkcji gwarantują najwyższą jakość oświetlenia. Brak przyciemnień, przebarwień.
Wymaga zastosowania zasilacza DC, sprawdź poniżej nasze propozycje.
