Lampa meblowa nad szafkę 40cm | ALA IP44 230V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor obudowy | chrom lub czarny |
| Zasilanie | 230V |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Moc | 4,5W |
| Strumień świetlny [lm] | 250lm |
| Źródło światła | LED |
| Klasa ochronności | IP44 |
| Wbudowany wyłącznik | nie |
| Przewód | 20 cm |
| Długość lampy | 40 cm |
Opis
Kinkiet LED ALA charakteryzuje się nowoczesnym designem, podkreśli wnętrze łazienki oraz oświetli strefę lustra przyjemnym światłem 4000K.
Lampa posiada stopień ochrony IP44 co oznacza, że model ten jest zabezpieczony przed wilgocią.
Dzięki temu możliwy jest montaż w łazienkach i innych pomieszczeniach narażonych na kontakt z wodą. Uniwersalna stopka sprawia że montaż oprawy jest niezwykle prosty. Jej kształt pozwala na zamocowanie oświetlenia zarówno nad lustrem ściennym jak i na szafce łazienkowej oraz innych meblach.
Pytania i odpowiedzi: Lampa ALA 40 cm – FAQ
Nie, ten konkretny model ALA (40 cm) jest przystosowany do bezpośredniego podłączenia pod napięcie 230V. Zasilacz jest już wbudowany w oprawę.
Dzięki szerokości 40 cm i klasie szczelności IP44, lampa idealnie nadaje się do montażu nad lustrami o średniej wielkości lub na szafkach łazienkowych i garderobach.
Model ten najczęściej występuje w eleganckim wykończeniu aluminiowym lub chromowanym, co pozwala na dopasowanie go do okuć meblowych i armatury.
