Przełącznik wciskany meblowy Switch F22 max 2A 12V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Producent | Furnika |
| Typ włącznika | Mechaniczny |
| Napięcie | 12V DC |
| Maksymalne obciążenie prądowe | 2A |
| Maksymalna moc wyjściowa | 24W |
| Klasa ochrony | III |
| Długość przewodu | 33 cm |
| Typ złącza | MiniLED |
| Deklaracje | CE |
Opis
Wyłącznik on/off meblowy Fi 22 służy do sterowania oświetleniem led.
Przełącznik led przeznaczony jest do użytku wewnętrznego do zabudowy w płycie (należy wykonać otwór o średnicy fi 22mm).
Wyłącznik pracuje na napięciu 12V a sumaryczna moc podłączonych opraw led nie może przekraczać znamionowej mocy wyłącznika tj 24W.
Zalecamy zakup dodatkowego okablowania z wtyczkami miniLED w celu podłączenia oświetlenia do wyłącznika.
Wraz z każdą zmianą techniczną w produkcie, lub niewłaściwym użyciem wygasa gwarancja producenta. (np.: ucięcie wtyczki i gniazda)
