Dotykowy włącznik oświetlenia LED 12V wbudowany port USB biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Zasilanie | 12V DC |
| Napięcie ładowania | 5VDC |
| Max moc oświetlenia | 24W |
| Klasa ochronności IP | IP20 |
| Średnica otworu montażowego | 44 mm |
| Długość przewodu | 15 cm |
| Zasilacz | minimum 15W |
| Kolor | Aluminium lub Biały |
Opis
Meblowy dotykowy wyłącznik za pomocą którego możesz sterować źródłem światła LED. Wbudowany port USB umożliwi ładowanie telefonu lub tabletu.
Wyłącznik przeznaczony jest do użytku wewnętrznego do zabudowy w płycie (należy wykonać otwór o średnicy fi 44mm). Idealnie nadaje się do montażu w płytach, blatach meblowych, tworzywach sztucznych.
(Wraz z każdą zmianą techniczną w produkcie, lub niewłaściwym użyciem wygasa gwarancja producenta)
