Lampa meblowa nad szafkę 60cm | ALA IP44 230V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet LED ALA charakteryzuje się nowoczesnym designem, podkreśli wnętrze łazienki oraz oświetli strefę lustra przyjemnym, neutralnym światłem 4000K.
Lampa posiada stopień ochrony IP44 co oznacza, że model ten jest zabezpieczony przed wilgocią.
Dzięki temu możliwy jest montaż w łazienkach i innych pomieszczeniach narażonych na kontakt z wodą. Uniwersalna stopka sprawia że montaż oprawy jest niezwykle prosty. Jej kształt pozwala na zamocowanie oświetlenia zarówno nad lustrem ściennym jak i na szafce łazienkowej oraz innych meblach.
Detale modelu ALA 60 cm – FAQ
Model o szerokości **60 cm** to najbardziej okazała lampa dekoracyjna w tej serii. Tworzy szeroką, elegancką łunę światła, która doskonale podkreśla linię nowoczesnych mebli łazienkowych i nadaje wnętrzu luksusowy charakter.
Model 60 cm oferujemy w dwóch prestiżowych wykończeniach: klasycznym, lśniącym **chromie** oraz nowoczesnym, stylowym **czarnym macie**. Pozwala to na idealne dopasowanie oświetlenia do armatury i uchwytów meblowych.
Nie. Mimo swojej długości, lampa ALA 60 jest lekka i montowana nawierzchniowo do wieńca szafki. Posiada **zintegrowany zasilacz**, więc podłączasz ją bezpośrednio do domowej instalacji **230V**.
Zdecydowanie tak. Klasa szczelności **IP44** gwarantuje pełną ochronę przed parą wodną oraz zachlapania, dzięki czemu oprawa zachowuje swój estetyczny wygląd przez lata, niezależnie od wybranego koloru.
Dane techniczne
| Kolor obudowy | chrom lub czarny |
| Zasilanie | 230V |
| Barwa światła | neutralna |
| Moc | 5W |
| Strumień świetlny [lm] | 440lm |
| Źródło światła | LED |
| Klasa ochronności | IP44 |
| Wbudowany wyłącznik | nie |
| Przewód | 20 cm |
| Długość lampy | 60 cm |
